| ndl45 a întrebat:

Daca un baiat se uita la fete la sani, fund, picioare... Fetele la ce parti ale corpului se uita cel mai des cand vad un baiat?

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ăăă... la față și apoi la mâni.
Am eu o chestie mai ciudată cu mâinile. laughing

O seară frumoasă!

| Vans a răspuns (pentru Musique):

şi eu laughing

| Musique a răspuns (pentru Vans):

Bun.Mă simt mai bine. laughing)

| Wehrmacht a răspuns:

Piept,cur,in zona femurului...depinde pe unde ai tu buzunare.

| euuuy a răspuns:

Eu ma uit la fata, apoi la cum e imbracat. Nu ma uit la fund. thinking

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Fetele se uita cam la aceleasi parti ale corpului: fund, picioare, pectorali.
Inca ceva: toate sunt innebunite dupa patratele smug

suntserios
| suntserios a răspuns:

La portofel

| Crucified a răspuns:

La zona dintre craci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai, la fatabig grin. Apoi, il "studiem" din cap pana picioare, dar tot la fata lui ne uitam cel mai des. Uneori, si la fund, daca este sexy big grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abdomen, penis, unele si la fund.

| val31989 a răspuns:

Intai la chip, dupa care la freza si ochi. Dupa ii studiaza mai bine fizicul..si da, si fetele se uita la fundul baietilor big grin, la piept si poate la patratele thinking

| Enki a răspuns:

Daca se uita la sani si la fund inseamna ca e pervers si nu vrea decat sex.un baiat trebuie sa se uite la fata, sa priveasca in interior nu la exterior

| Anonym0uss a răspuns:

La fata(fata) si sa vada daca e facut, cam atat la baieti laughing