| baiatulxboyx a întrebat:

E bine sa imi cer scuze de la o fata? Azi ne-am cam certat si eu tin la ea si cred ca si ea tine la mine.Nu e prietena mea, dar totusi as vrea sa fie si din ce am auzit eu cica nu ar deranja-o o relatie cu mine.Saptamana asta vroiam sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, insa au intervenit multe, si cearta asta si faptul ca ea filtra cu un baiat pe hi5 (asta am tinut-o in mine si nu i-am zis nimic), acela numind-o sotia lui, insa eu stiu sigur ca nu e cu el. O iubesc de 4 ani, insa de anul asta am devenit mai apropiati >:. Nu vreau sa o pierd asa...
M-am gandit sa ii zic ca nu vreau sa o pierd asa si ca vreau sa ne impacam ...Insa tocmai azi m-am certat cu ea si cred ca ar fi prea devreme sa ii zic ca nu vreau sa o pierd poate peste o saptamana insa eu vreau ceva care sa functioneze azi.

4 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Poti sa o lasi 2 3 zile sa ii mai treac supararea si dupa aia ii poti da un tel, un sms ceva prin care sa iti ceri scuze si vezi cum reactioneaza. Sau caut-o dai un buchet de flori ceva si o sa vezi ca o sa va impacati.
Bafta!

| SweetLikeaLemon a răspuns:

1. Se spune "flirta", nu "filtra", ca nu e filtru de cafea.
2. Daca stii ca tu esti cel care a gresit, sau daca ai si tu o parte din vina, caut-o si cere-ti scuze/iertare. E normal ca orice fata care nu are prieten sa flirteze cu altii, insa ai grija si nu trage f mult de timp pentru ca nu cumva acel flirt sa se transforme in ceva serios. Incearca sa te apropii de ea si sa ii dai de inteles ca iti place mult de ea si urmareste-i reactiile. Daca ii face placere sa stea cu tine mai mult decat cu alti baieti, e de bine happy.

| marishcot a răspuns:

Cereti scuze.dar nu fa pe milogu. nu o fa sa se simta w0w.Cleopatra genlaughing

fi sincer cu ea.tot acum
spune-i ceva de genu.
mna.chiar vreau sa mi cer scuze pentru atitudinea mea neppotrivita.si daca tot s-a ajuns pana aici as vrea sa ti spun ce am pe suflet. ma vei asculta?
ea va zice da.ca o faci curioasa.
si ii zici. uite.nu stiu cum sa incep.ca nu sunt un eminescu.dar as vrea sa ti spun ca simt ceva mai profund pentru tine.si nu mi place sa stau fara sa fac nimic.desi totul trebuie sa vina de la sine.trebuie impuls.
de accea te intreb daca ai vrea sa avem o relatie.
eu unul imi doresc acest lucru, dar am nevoie de pareerea ta in ceea ce ne priveste.

sunt curioasa.ce o sa zica ea la faza asta...ca de pus pe ganduri o pui sigur.da nu fi fraier.sa astepttii...mult raspunsul ei.
tine-ne la curentbig grinbafta

| crytical a răspuns:

O iubesti de 4 ani da nu e prietena ta? Mai da altele nu mai sunt? Cere-ti scuze daca asta e stilu tau asteapta un pic sa mai treaca timpu sa va reveniti la normal si fa-ti intrarea daca nu merge treci la alta...