| IoanaAndreeaIon a întrebat:

E ceva serios va rog!
Eu cu iubitul meu avem 4 ani de relatie, eu avand varsta de 20 ani el 27..Au trecut frumosi anii, ai nostri au fost de acord la inceput.Dar noi am stat despartiti, el la el eu la mine.
Ai mei de un an de zile de cand au aflat ca eu am avut relatii sexuale, nu vor să mai mă intretină pentru ca eu sunt la o scoala postliceala, nu am salariul meu si nu mai sunt de acord cu iubitul meu..pentru ca vor să mă mut la el..ca cică nu ma iubeste că nu vrea un viitor cu mine.
Iubitul meu nu e de acord cu mutatul pentru ca spune ca nu suntem pregatiti pentru asta chiar daca are casa lui si banii lui.
Nu mai ma inteleg deloc cu ai mei, ma cert intruna, nu ma mai vor aici..eu il iubesc enorm si nu vreau sa ne despartim din cauza lor..nici el nu face un efort să mă ia la el..Simt că nu mai pot.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-ti da de gandit ca nici el nu vrea sa va mutati impreuna? E clar ca nu te vrea si nu te iubeste. Esti prea naiva la 20 de ani.

| Adry05 a răspuns:

Tind să le dau părinților dreptate, aveți totuși 4 ani de relație, el are 27 de ani și nu e pregătit să se mute cu tine?! Nici nu vorbim de căsătorie aici care să zicem e un angajament mai serios, e mutat împreună, puii mei, vă despărțiți vă mutați fiecare în altă parte, nu e mare lucru. Iubitul meu are 24 și avem abia un an de relație și deja vrea să ne mutăm împreună, despre ce vorbim aici?!

| RAY a răspuns:

Greu de spus, de ce iubi nu vrea sa stai la el? vrea doar sex cu tine? complicat de spus

| corbulalbrosu a răspuns:

Din cele prezentate reiese cat se poate de cert si evident faptul ca relatia voastra a intrat in faza de colaps fiindca s-a transformat in timp intr-o relatie... esuata.

| Justme1997 a răspuns:

E clar, s-a plictisit de tine acum ca ai cresut mare, ii plac doar minorele. Uita-l, nu-ți strica relația cu parintii pentru el.

| TheGentleman a răspuns:

Felicitări, ai fost o prostituată de lux. S-a folosit de tine și la revedere! Chiar nu îți dai seama de acest lucru?

| alina2k18 a răspuns (pentru TheGentleman):

Unde-i luxu?
LoL

| TheGentleman a răspuns (pentru alina2k18):

Adică de bună voie, „îndrăgostită" pentru care nu plătea tipul nimic. Avea tot ce-i trebuie, în schimbul unor vorbe frumoase, tandrețuri etc

| Clytia a răspuns:

Dacă chiar te-ar iubi, te-ar lua mai repede la el acasă, nu te-ar lăsa să te cerți cu părinții.