| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

E cineva dispus sa-mi dea si mie cateva sfaturi intr-o problema mai delicata? va rog frumos, o sa trimit pe privat doar sa-i spuneti care sunteti dispusi. va implor crying puppy dog eyes

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca problema ta delicata este de natura ginecologica, ma ofer sa te ajut deoarece lucrez in domeniu.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Zi-mi si mie...astepthappy

| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Spunee te ajut eu:*

| Couragebv a răspuns:

Macar spune o ideee, ceva...

| missShe a răspuns:

Pai eu nu sunt experta dar sunt dispusa sa incerc daca imi dai si mie. Cateva sfaturi nu strica nimanui :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...e a doua oară când postezi intrebarea asta; ce problemă zici că ai? pe bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu,fiind junior nu iti pot da mesaje; am citit ce mi-ai scris si aș cam avea un raspuns pentru tine; am înțeles ca exista pe undeva și opțiunea să poți da accept si la juniori să-ti trimita mesaje, și dacă te descurci s-o activezi iți voi răspunde! iar dacă nu iți spun aici doar atât: nu ești o fată proastă, dar se pare că cineva crede exact invers; e nasol rău de tot!

| YumiSukinanda a răspuns:

Eu spune-mi.

| BlackMetalIsMyLife explică (pentru YumiSukinanda):

Ti-am dat un mesaj pe privat cu problema mea te implor da-mi si mie un mesaj pe privat cu un sfat sau mai multe te implor crying

| NuVreauSaTeAud a răspuns (pentru BlackMetalIsMyLife):

Nu pot sa iti raspund prin mesaj, lasa-mi daca vrei id-u tau:*

| Byencutza_2919 a răspuns:

Euwinking