| maryy a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie de ce nu mai am sunet la calculator? Nu stiu care ar fi problema exacta.Va rog frumos cateva sfaturi.

2 răspunsuri:
| Dooolce a răspuns:

Si eu am avut problema asta...trebuie sa instalezi windows-ul pentru a-ti merge din nou.asa am facut eu pentru ca respectivul care a venit sa se uite la pc meu a spus ca este din cauza windosului. sper ca te-am ajutat

| ionela_7741 a răspuns:

Am avut si eu problema asta verifica boxele daca sunt conectate cum trebuie sau poate trebuie sa instalezi un driver de la calculator nu stiu pot fi mai multe lucruri verifica si la panoul de control la sunete poate nu sunt reglate cum trebuie