| SonyVeg a întrebat:

Ce părere aveți de fetele cu vergeturi pe fund/picioare?
Eu le găsesc foarte dezgustătoare, cum pot unii să accepte asemenea scarbosenii? Mi se face rău numai când mă gândesc.

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Femeile obeze intr-adevar sunt dezgustatoare, insa o fata normala, poate putin plinuta si care are vergeturi sau celulita este ok. Esti cam pretentios.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru AFR81):

Un barbat adevarat are standarde inalte

| AFR81 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu e chiar asa.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate m-ai facut sa vomit

| RAY a răspuns:

Te manca frustrarile?

| corbulalbrosu a răspuns:

Indraznesc sa cred ca cel care a postat aceasta intrebare nu a vazut la viata lui o femei nud. Nu pot concepe/admite ca existenta unor vergeturi ar putea chiar si intro foarte mica masura sa-i afecteze dorinta unui barbat normal de a intretine contacte sexuale cu fata/femeia respectiva. S-a constatat ca in cazul marii majoritati, barbatii trec cu vederea sau pur si simplu nici nu observa existenta vergeturilor pe pielea partenerelor. De asemenea este doar o impresie falsa a multor fete sau femei ca eventualele vergreturi ar avea un efect nefast asupra barbatilor. Sunt convins ca la fel gandesc si majoritatea userilor de pe acest site. Cu mici exceptii insa nesemnificative. rolling on the floor

| OnuOnulică a răspuns:

Fiecare om are gusturii diferite și gusturile nu se discută. Nici mie nu-mi plac, dar acest lucru nu schimba cu nimic.

| PeFuga a răspuns:

Exista barbati carora le plac vergeturile. Si cu siguranta barbatii insurati care au si copii nu se ingretoseaza de vergetuile cu care raman sotiile lor dupa nastere...
Exista un moment in viata in care incepi sa apreciezi oamenii din jurul tau pentru mai mult decat aspectul estetic. Si cine stie? Poate o sa ajungi sa te indragostesti de o femeie mai rotunjoara sau care poarta ochelari sau care este imobilizata in scaun cu rotile sau care este raraita sau surdo-muta...

| Sadop a răspuns:

Tu nu ai niciun defect fizic, ești perfect? Ce zici dacă tuturor femeilor li s-ar făcea scârbă de tine că ai nu știu ce pată pe corp, sau că ai puțină burtă?
Nu sunt deloc scârboșenii, sunt femei! Bărbații cu burtă cu sunt, tot scârboșenii?
Alea slabe nu-s bune, au sânii mici și fund inexistent, cele mai plinuțe nu-s bune, că au celulită și vergeturi. Leagă-te la ochi și treci la treabă.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man personal nu ma deranjeaza eu iubesc femeile si ma bucur ca tu nu le suporti: mai multe pentru mine.