| euMILAN a întrebat:

E jenant... dar trebuie sa o spun,, imi place sa fac oral la partenerele pe care le am ( precizez ca nu e cazul de fete de la strada, etc ) doar fete "normale". cam ce riscuri ar fi? si va rog fara misto daca se poate baietii :-|

Răspuns Câştigător
| Zumbalaarebeca a răspuns:

Eu sunt fata dar am un prieten amic ma refer care este la fel ca si tine ii face placere sa faca sex oral tuturor partenerelor pai daca fetele sunt curate si nu niste oarecare de pe strada sau traseu este cat de cat ok, bine nu zic ca nu exista nici un risc deoarece nu ai de unde sa stii cu cine s-a culcat ea inainte si respectivul daca nu s-a culcat cu vreo prostituata si tot asa dar asta e iti asumi riscul daca asta iti face placere.

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Riscul ca ai putea devenii prea popular printre fetelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care ai o rana in gura( afta, gingie sangeranda) si fata are hepatita sau sida o poti lua.