| anonim_4396 a întrebat:

E normal, ca baiat, la 15 ani sa nu te intereseze deloc fetele? :/

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La pubertate in mod normal simti dorinta sexuala puternica

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dar este tot normal, chiar daca este gay. Doar ca este diferit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Dar baietii il intereseaza?

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Nu, are 2-3 prieteni. Ii mai zic sa-si faca o prietena in gluma si zice ca nu-i trebuie, ca fetele sunt enervante laughing

| f2ff2fl12f a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate nu doreste o prietena momentan.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Il placi?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea sa fie ale pubertatii valuri. Am avut ocazia sa cunosc tineri care, cum venea vorba de iubite, sex, schimbau vorba: ii interesa cu totul altceva.
De altfel s-a constatat, prin studiile facute, ca tinerii din ziua de azi fac cu mult mai putin sex fata de cei de acum 20-30 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

E fratele meu

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate e timid baiatul, ai o legatura cu el cat de cat ok?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Suntem foarte apropiati, nu e deloc timid, e chiar opusul.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Baieti i plac?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu. Poate e el prea imatur inca laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E inca la pubertate, normal ca e imatur are doar 15 ani

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Prietenii mei (baieti) toti zic ca nu li se pare normal, ca ei la varsta lui fteau tot ce prindeau laughing)))) de asta m-a pus pe ganduri.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate ))))))))))))))) e ceva normal la varsta aia, si tu i f pe ei?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,dar draga Mordrica, nu sunt toti la fel, daca aia au *** la 15 ani nu inseamna ca ala de nu **** la 15 ani e anormal.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Ca nu fte e una, dar gen nici sa nu vorbeasca prieteneste cu vreo fata? laughing

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti sigura ca nu e timid?
Glumeste cu baietii,dar nu cu fetele.
Are vreun defect fizic? Poate se simte aiurea din cauza asta.
Poate are un blocaj,doar el stie,iar tu ca sora sa il faci sa para ciudat si nu stiu ce nu faci decat sa pui presiune pe el,nu il ajuti asa,sa le zici prietenilor si etc,doar pui presiune.
Urat ca l-ai barfit la amicii tai ca "frate miu nu vorbeste cu nicio tipa,oare e gay sau ce are?" nu trebuie sa iti barfesti familia ( iar de nu ai facut asta,greseala mea,dar asa s-a inteles).
"sunt enervante" zice el,spune-i si tu ca nu doar enervante,sunt si mincinoase,manipulatoare,etc majoritatea, hai ca doar esti sora lui si ii vrei binele, trebuie sa stie adevarul.
Lasand asta la o parte, el are un blocaj, incearca sa il descoperi intr-un mod inteligent.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Chiar nu e timid, mereu a avut o parere buna despre el, se credea,, chipes'' - asa zicea laughing.
Singurul lui defect e ca uneori nu-i tace gura.
Nu l-am barfit la nimeni, amicii mei sunt si amicii lui si il mai intreaba cum sta cu gagicile sau cand ne face cunostinta cu iubi si el e,, bleah''. Dar eu l-am incurajat mereu si i-am zis sa-l lase in pace ca are destul timp si pentru asta. Nu cred ca s-a simtit prost sau ceva, ca e foarte deschis cu mine si isi exprima de obicei sentimentele cu usurinta.

Nu stiu, o sa incerc sa il mai trag de limba. Mersi

| PersonajFictiv a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo ca esti o sora intelegatoare si buna, e bine ca il incurajezi.
Daca aveam o sora dormeam cu ea. thinking
Cu placere, poate o sa ajungi la un rezultat.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu, nu este normal. Cel mai probabil sunt probleme hormonale.

| PersonajFictiv a răspuns:

La cum ai pus intrebarea " :/ " il vezi ca pe un ciudat.
Cred ca esti o superficiala, nu esti capabila sa vezi lucrurile mai in profunzime (nu o lua ca pe o insulta)

Poate e timid, vad ca nu s-a gandit nimeni la asta, doar suntem pe TPU.
Stima de sine scazuta si multe altele.

| anonim_4396 explică (pentru PersonajFictiv):

Timid nu e. E sociabil, vorbaret, glumet.

Răspuns utilizator avertizat
| wpetterssone a răspuns:

Eu am 24 de ani și consider că orientarea mea sexuală este Asexualitatea.

| anonim_4396 explică (pentru wpetterssone):

N-ai fost niciodata atras de nimeni?

| wpetterssone a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am fost atras de nimeni până acum. De ce întrebi?

| deadhoe a răspuns (pentru wpetterssone):

Se scrie "asexualitatea", "a" mic.

| deadhoe a răspuns:

Nu te mai îngrijora degeaba pentru el pentru că nu o să-i explodeze puța.

| KarimIonuț11 a răspuns:

Probabil e gay

| SmSong a răspuns:

E absolut normal, la varsta ta schimbam fetele ca pe sosete fiindca nu reuseam sa empatizez cu niciuna peste cativa ani sau chiar mult mai devreme o sa gasesti pe cineva. Stai linistit

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru SmSong):

Nu ai inteles. El nu schimba fetele, el nu este atras de fete.