| AlbinoCornSnake a întrebat:

E normal ca dupa primul act sexual, daca e mai brutal si dureros, sa te doara intern? Nu a curs sange, himenul era deja rupt.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da,este normal.Pentru ca ghiolbanul (bun de mers cu oile la pascut) s-a gandit doar la placerea lui.Nu si a ta. Pe viitor alegeti mai cu grija partenerii de sex.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal, ba chiar foarte normal in cazul in care sexul a fost violent si brutal. Trebuie sa intelegi ca acei muschi ai vaginului au fost supusi la un efort intens exact cum se intampla in cazul unui antrenament dur si de lunga durata prin care se instaleaza o febra musculara si a carei durere o resimti ulterior dupa cateva ore sau zile. Probabil ca durerea interna se datoreaza agresarii colului uterin in timpul sexului din cauza brutalitatii prin lovirea intensa si repetata.

| AlbinoCornSnake explică (pentru corbulalbrosu):

Pot sa iau ceva sa doara mai putin? Nu trebuie sa imi opreasca toaa durerea, doar cat sa nu se vada ca ma doare. Merge aspirina?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AlbinoCornSnake):

Incearca nalgezin si tador. Majoritatea celor care le-au folosit au fost foarte multumite de rezultat. Multe dintre ele mi-au multumit. Sper sa dea rezultate si in cazul tau.

| Biu009 a răspuns (pentru AlbinoCornSnake):

Un anti inflamator, nurofen sau ibuprofen

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost brutal, este normal sa ai dureri interioare.