| AlinAlexandru a întrebat:

E normal ca o fata sa intre intr-o alta relatie la 3 luni dupa ce ai inselat-o(fara sa vreau si am recunoscut de nenumarate ori ca-mi pare rau) sa intre intr-o noua relatie? O face doar din razbunare?

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu,nu e razbunare.Razbunare era daca o facea la 5-10 zile dupa.A trecut peste ceea ce a fost intre voi si merege mai departe.

| AlinAlexandru explică (pentru irina20):

Nu ne-am despartit imediat.Ne-am desparti si la vreo 2-3 saptamani e cu altcineva.

| irina20 a răspuns:

Nu e razbunare.Il place.
Incearca sa treci peste.
Sau probabil il placea mai de mult, cine stie.

| ScandaL a răspuns:

Buna. happy
Nu cred ca e razbunare, ea pur si simplu incearca sa treaca peste ce ai facut, fiind cu alt tip, poate e ceva mai bun, sau poate doar are nevoie de cineva care sa o sprijine. Incearca sa mai vorbesti cu ea. happy Sau, incearca sa gasesti si tu pe altcineva. :*
Te pup. :**! Baftaaa.

| Danysan a răspuns:

Dearece ele considera ca asa o sa iti arate ce ai pierdut -dupa mine nu e o optiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ea ştie.
E posibil să se răzbune,asta dacă e o copilăroasă,e posibil,de asemenea,să se fii pus cu altul vrând să te uite,dar e posibil şi să ţină la actualul.

Poate ar trebui să vorbeşti cu ea, să-ţi dea un răspuns, iar pe urmă vei ştii ce să faci.
Apoi, te axezi pe ce trebuie să te axezi.
Capus sus şi hai, c-a fi bine!

| WildDream a răspuns:

Nu cred ca e vorba de razbunare, vrea sa mearga mai departe. Si-a dat si ea seama ca nu merita sa plangi dupa unu care te-a inselat.

| Indefinit a răspuns:

Stai, cum ai inselat-o fara sa vrei? dezvolta putin.

| AlinAlexandru explică (pentru Indefinit):

Pai ea se comporta foarte urat cu mine, nu imi mai acorda atentie si transforma orice intr-o cearta.Cand o intrebam daca iesim ma refuza spunand ca iese cu fetele, iar eu am inceput sa ies cu altii prietenii printre care era si o fata.Ea a venit la mine m-a pupat, am mai continuat asa vreo 3-4 zile pana cand mi-am dat seama ca e gresit ce fac si m-am oprit.

| Indefinit a răspuns (pentru AlinAlexandru):

Mie mi se pare gresit ce face ea nu tu, las-o. pa si la gara.