| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe acest site pentru ca pur si simplu sunt disperata.Fosta lui prietena nu vrea sa inceteze sa-l mai caute, au avut o relatie de 5 ani in care ea l-a inselat si s-au despartit. Dupa vreo 6 luni m-a gasit pe mine(suntem de 4 luni impreuna) si am inceput o relatie. Toate bune si frumoase pana cand a aflat ea ca e cu altcineva, de vreo 3 luni nu vrea sa inceteze tot il suna de nenumarate ori si il streseaza cu mesajele de dragoste, ca-l iubeste si ca-i pare rau.
El nu-i raspunde la telefon nici la mesaje si spune ca la ea nu se mai intoarce si ca pe mine ma vrea, i-am spus ca daca nu termina cu ea eu nu mai sunt dispusa sa-i accept toate telefoanele si mesajele, am incercat nenumarate metode de a o opri dar nu pricepe, zice ca nu-l mai suna si peste cateva ore iar.
E nebuna?
Ce ma sfatuiti sa fac?
Cum sa scap de ea?

4 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Da-mi mie numarul ei ma fac ca o agat eu si nu mai are timp de elwinking da-mi mai multe detalii ca ii vin eu de hac

| robertyz23 a răspuns:

Sa isi schimbe numarul(prietenul tau)!

| byanka_1662 a răspuns:

Sa isi schimbe nr de telefon ca sa nu il mai streseze, daca te vrea pe tine!

| Miruna_2251 a răspuns:

Are abonament nu stiu cum ar putea sa-si schimbe numarul