| Sopphiiiiie a întrebat:

Acum cateva zile. m-am despratit de prietenul meu.
Motivul:
In timp ce noi doi eram impreuna el era si cu fosta lui prietena.
.
Dupaia a plecat in Italia. si acum pe mess, a tot intreaba daca mai vreau sa fiu cu el...
Iar eu ii zic nu.
Iar el inceara sa ma faca geloasa punandu-si poze la avatar cu cealalta fata. Ce sa fac thinking

Răspuns Câştigător
| AndraSweet97 a răspuns:

A fost un mitocan sincer ca a stat cu amandoua...dar daca inca il iubesti inima iti va spune raspunsul :*

2 răspunsuri:
| Sopphiiiiie explică:

Nui gluma angry.
Mss andra... da ciar nu stiuuuu ce sa facc plzz. maii multe sfaturiii :-ss

| AndraSweet97 a răspuns:

Daca inca mai simti ceva pentru el sppunei da, dar daca inca exista resentimente, sfatul meu ar fi sa nu ii spui da.