| Kalibi13 a întrebat:

E normal sa iti curga sange cand te dezvirginezi anal?
Si e adevarat ca nu poti ramane daca iti lasa in timpul sexului anal?

Răspuns Câştigător
| tzionut a răspuns:

O mama. Ajutati mai fata, lasati comentariile inutile.
Sangerarile apar datorita lubrefierii necorespunzatoare. Igiena foarte riguroasa pana cand se vindeca zona, eventual cumpara un unguent pentru hemoroizi, si neaparat fara sex anal pana cand se vindeca rana
Sfat data viitoare cumparati un lubrefiant si nu faceti economie. Nu o sa te mai doara.
Daca el nu a folosit prezervativ sa mearga la un urolog, posibil sa fi luat deja ceva bacterii pe canalul penian si il asteapta o infectie urinarade toata frumusetea.
Daca isi da drumul in anus teoretic nu poti ramane insarcinata. Singura exceptie e daca se scurge in vagin, si esti in perioada fertila, dar pe langa sperma mai iei si ceva BTSuri. Bacteriile din colon nu se impaca cu cele din vagin, deci, dus obligatoriu dupa anal, si neaparat sa nu faci anal apoi vaginal sau oral.
Recomandarea mea folositi intotdeauna prevervativul, mai ales la anal, folositi mereu lubrifiant, mai ales la anal, si lasaatinaibii prejudecatile. In dragoste si razboi orice este permis si posibil.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dezvirginarea este doar vaginală nu anală, daca ti a curs sînge după sex anal inseamna ca ai o fisură sau fistulă anala, numai face ti sex anal fetelor ca va distruge ti sanatatea, acum trebuie sa dai cu creme pentru fisuri anale si sa faci o colonoscopie sa vezi intestinul cît de afectat este, o sarcina se poate numai prin sex cu ejaculare in vagin nu in fund, ce varsta ai de nu stii lucrurile acestea?

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca-i normal, doare se rupe anusul. Din pacate, anusul odata rupt nu se mai lipeste la loc, ramanad deschis, iar pe viitor trebuie sa porti dopulet in poponet, ca nu cumva sa scapi un part si sa iasca cu tot cu c...
Nu am inteles ce vrei sa intrebi cu "ramane"? Sa-ti ramana ceva in anus?

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul la prima intrebare este un categoric NU.
Sangerarea apare in urma fisurilor sau a rupturilor aparute in fibrele muschilor din cauza intinderii si largirii excesive a orificiului/sfincterului anal.
La a 2-a intrebare raspunsul CORECT este din nou un categoric DA. este cu totul IMPOSIBIL sa se poata forma sarcina in urma ejacularii spermei in colon.
Multa sanatate!

| Kalibi13 explică (pentru corbulalbrosu):

Mentionez ca a fost sex anal pentru prima dată și doar a băgat.o si a scos-o pentru ca m.a durut foarte trata, mi-au dat lacrimile

| Kalibi13 explică:

Te rog nu ma mai face curvă pentru ca nu ma cunosti, ai raspuns urat si la cealalta intrebare, curvă e aia care face cu cine apuca Si oricand eu am un iubit am 17 ani si am făcut doar cu el asa ca te rog nu mai vorbi urat