| andra_7244 a întrebat:

[e o intrebare stupida]. credeti ca in viata poti trai fara sa nu faci sex?

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur.Sexul nu e hrana, doar descarcare emotionala si fizica.

| CoquineNoire a răspuns:

Ei bine da, am citit despre o caz, o baba virgina la peste 100 d ani.deci se poatelaughing

| Cypronge a răspuns:

Sexul e ceva natural, e un moment intim alaturi de o persoana iubita.
E bine ca sa fi pregatita cu adevarat inainte de a o face, adica sa ai o varsta la care sa fi suficient de dezvoltata fizic si psihic.
E adevarat ca un contact sexual are si riscurile sale daca il intreti neprotejat dar exista metode de protectie.
Si iti mai spun sa nu zici nu la un lucru care nu l-ai incercat niciodata, prima data va fi mai dificil dar apoi totul va decurge de la sine.

| Julia89 a răspuns:

Nu cred,, pai atunci de ce traim sa nu simtim si noi mikile -marile bucurii ale vieti.da poti sa traiesti si fara sa faci sex dar trebuie sa consulti un medic sa iti dea pastile(hormoni sau eu mai stiu ce )

| albertcraiova a răspuns:

Nu.pentru ca pana la urma vei face cel putin o data si poorma va deveni ca un drog de aceea mi se pare imposibil

| Andr3yCzz a răspuns:

Hmmm...Viata ar fi chiar degeaba fara sex laughing
si dupa cum zice si userul "Gripa"... De ce sa nu faci? raised eyebrows

| Gripa a răspuns:

Aiurea,normal ca poti trai si fara sex, daca n-ai facut niciodata.Dar acum vine si intrebarea mea: De ce sa nu faci?
Pana acum n-am auzit sa fi murit vreo unu ca si-a tras-o.

| Loka a răspuns:

Da pot si faratongue