| A0n1mUL a întrebat:

E o rusine sa fi virgin la 15 ani in clasa 9?

Răspuns Câştigător
| ILoveMoon a răspuns:

Nu nu e o rusine chiar deloc uni o fac de la 13-14 ani si se cred mai smecheri dar numa in mintea lor poate uni o fac si la 18 19 ani atuci e mai bine pentru ca organismu se dezvolta pana la 18 ani

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e rusine mai ales e normal sa fii virgin fiind minor/a, cine isi incepe viata sexuala inainte de majorat sunt copii fara minte si lor trebuie sa le fie rusine de prostia pe care o fac.

| RedGuy a răspuns:

Eu am avut primul contact sexual la 12 ani si sincer acum cand am 21 de ani nu e nimic special, e doar sex.Sincer mi-asi fi dorit sa imi fi inceput viata sexuala acum sau pe la 17-18 cand intr-adevar puteam sa am acel sentiment puternic de a o face pentru prima data, la 12 ani nu e decat ca o joaca.

| Sn1p3r a răspuns:

Nu.Doamneee

| Scarlettt a răspuns:

Doaamne ce intrebare ai pus.laughing Tu sigur ai 15 ani, ca nu pari confused?

| CrazyTeenager a răspuns:

Da, dar mai mare rusine este sa fii prost.

| Spicu a răspuns:

Nu e o rusine sa fii virgin rolling on the floor))

| Stefanu a răspuns:

Absolut NU, cine ti-a spus asta?

Stima!

| Twixi a răspuns:

Chiar deloc, areti ca esti mai cu cap decat altii.winking

| Caeben a răspuns:

Doamne, nu.

| CompletMadGamerRacer a răspuns:

NU nu este de ce ar fi?
altii rad de tine? daca da sunt niste prosti!