| CEA a întrebat:

E o treaba mai incurcata...

Eram intr-o zi pe facebooc si era ziua unui tip,eu i-am spus "La multi ani!" si de atunci am inceput sa vorbim,am iesit a doua zi insa nu ma simteam atrasa chiar daca am ras o framada si ne-am simtit bine...Urmatoarea zi am iesit cu var-mea si cu el ploua super tare si am mers intr-un local unde am povestit despre vietile noastre. A inceput sa-mi placa de el (lui ii placea deja de mine sau asa credeam) si tot asa, insa el s-a indragostit de verisoara mea. Zilele trecute am fost la el acasa si am baut toti 3 si ne-am imbatat, mi-a spus ca l-am sarutat si ca i-am spus cat de mult il iubesc dar chiar daca il iubesc el ar trebui sa stea cu verisoara mea.
Ieri mi-a spus ca ma iubeste si nu stiu ce sa mai cred.:-s

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Tipul inca nu stie ce vrea, nu-i hotarat cu care dintre voi vrea sa fie, nasoala treaba

| AndreyG a răspuns:

Facebook. iti aduce oameni adevarati in cale in fiecare moment. of course.

| Anonimfarmerama a răspuns:

Baietii. nimeni nu i intelegeoh go on

| CEA explică:

Facebook *

| roxiada a răspuns:

Off,si eu sunt tot intr-o situatie asemanatoare, am un iubit nehotarat sau nu stiu sigur daca il mai am dar cert e ca nu ajungi nicaieri cu astfel de barbati, cred ca ar fi ok sa ii lasi timp de gandire si sa asimileze el daca te vrea sau nu!

| CEA explică (pentru roxiada):

Var-mea a cedat deja.

| Gyorgyno a răspuns:

Eu cred ca baiatul incearca la amandoua si care cedeaza prima aia e!

| CEA explică (pentru Gyorgyno):

Var-mea a cedat prima.

| Gyorgyno a răspuns (pentru CEA):

Vezi despre asta vorbeam...stiu cum sunt baietii! imi pare rau pentru. tine!

| CEA explică (pentru Gyorgyno):

Am lasat-o balta, multumesc de ajutor:*

| Gyorgyno a răspuns:

Baiatul incearca la amandoua iar care cedeaza prima aia e!