| Dariapm a întrebat:

Buna kiss
Haii sa va cer iar sfatul devil):
Am fost de 1 mai, adica am mers de sambata si pritena mea s-a cam imbatat laughing si vroia sa mearga in cort, si coincidenta ca a dus-o baiatul acela de care v-am mai povestit whistling. Si au stat vreo 3-4 ore in cort si nu ne-au lasat sa intram laughing intr-un timp am fost inca 6 persoane in cort, si se sarutau atat totlaughing Dupa aceea ei au mers in masina, dar nu i-a facut nimic numai a sarutat-o dar duminica dimineata a luat-o de la inceput ca si cum au fost amici, asa mi-e de mila de easad Si ea mi-a spus ca i-a cerut baiatul acela sa nu spuna la nime ce s-a intamplat cu ei doi. Oare de ce s-au sarutat in seara aceea, ori a profitat de ea ca baut, thinking sau ce:d va rogg dau

Răspuns Câştigător
| yoachimy a răspuns:

Din moment ce baiatul i-a cerut fetei sa nu spuna nimic, inseamna ca nu a profitat de ea! Asta e clar. Poate ca el chiar a vrut sa faca "ceva" cu ea, si nu vrea sa se afle ca sa nu-i strice reputatia, eu stiu? :S. Nu pot sa spun prea multe, avand in vedere ca nu stiu cum se comporta baiatul respectiv in general, deci vezi si tu cum evolueaza treaba big grin.

1 răspuns:
| purplegirl1234 a răspuns:

Asa sunt baietii... Poate doar a profitat de ea ca era beata si nu avea cu cine sa isi satisfaca,, placerile'' si mie mi-e mila de aceea fata pentru ca poate ea chiar il placea pe tipul ala si el doar a profitat de ea ca se sarute si apoi a uitat tot. Eu zic sa uite si ea tot si sa se comporte cu el de parca nu ar exista:* Funda?