| punkgirlloveyouzbang a întrebat:

E ok sa fac petting cu prietenul meu la 16 ani jumate? adica nu ne dezbracam, suntem imbracati. insa ne pipaim si chestii.
funda:*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe 2 persoane rationale si responsabile nimic nu-i poate impiedica sa faca petting adevarat, deoarece se considera ca sunt in stare sa respecte regula din petting de a face absolut toate fanteziile sexuale posibile dar cu conditia de a respecta obligatia de a va opri la timp adica in momentul in care se apropie "periculos" de mult de posibilitatea de sex efectiv. Succes, multa fericire si placeri nebanuite.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vorba englezului: „whatever rocks your boat, baby!"
Totuși, chiar și așa, nu uitați de igienă și protecție!

| punkgirlloveyouzbang explică (pentru mihai69):

Toate chestiile se intampla cu hainele pe noi, dar oricum mersi de sfat

| mihai69 a răspuns (pentru punkgirlloveyouzbang):

Și tu crezi că va dura mult până să ajungeți „piele pe piele"?
winking

| punkgirlloveyouzbang explică (pentru mihai69):

Da,putem sa ne controlam.

| mihai69 a răspuns (pentru punkgirlloveyouzbang):

Nu mă refeream la asta, ci la faptul că în timp, dorința va crește, la fel și intimitatea și încrederea, ceea ce va conduce implicit la eliminarea unor piese de îmbrăcăminte din decor.

| neutrino a răspuns:

Este ok, tinand seama de varsta voastra.