| Calinut_Calinut_1990 a întrebat:

E păcat să te masturbezi in zi de sărbătoare?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru un credincios, da. Pentru restul, e păcat să nu o facă.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Conform Bisericii e Pacat in orice zi.

| SupMates a răspuns:

Dupa biblie este pacat sa iti dai l@b@ de fel, dar totusi probabil nu este corect tinand cont ca si animalele fac acelasi lucru, gen maimuţele, este ceva natural si cum a mai scris cineva pe aici,, pacat ar fi sa nu o dai''
P.S: Poti sa o dai cat vrei oricand vrei!?

| gi4284 a răspuns:

După aceasta întrebare. clar mi-ai lasat impresia ca pentru tine sărbătoare e în fiecare zi, doar ca întrebi așa intr-o zi Sfânta ca sa te conformezi dacă se dubleaza păcatul

| fierdecalcat a răspuns:

Eu zic ca nu e pacat,
doar in timpul postului e pacat
toata lumea o face, sa fim seriosi...