| porumbitza_1272 a întrebat:

E pacat sa te masturbezi?

10 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu e pacat, stai linistita kiss si no mai asculta pe bunicawinking

| Daysukki a răspuns:

IA gata cu toate aiurelile astea! si ce daca e pacat sau nu, noi tot oameni suntem si toti ne masturbam la un moment dat.acestea se numesc NEVOI.

| Anablondyi a răspuns:

E pacat happy dar ce conteaza?laughingomul mai face si pacate si se mai si distreazalaughing) nu te temelaughing

| elenaA_9063 a răspuns:

Bineinteles ca din punct de vedere religios e pacat. Daca ar fi sa respectam integral canoanele bisericesti, avem cam 90 de zile pe an in care putem face sex, si acesta doar neprotejat si pentru ca dorim sa avem copii. Este pacat si sa folosim metode de contraceptie...
Parerea mea este alta. E cel mai mare pacat sa fii nefericit. big grin

| hackey a răspuns:

E pacat! Dar daca ti-o freaca alta/altu nu ii pacat happy

| Spynky a răspuns:

Nu... e o metoda de relaxarewinking

| Spynky a răspuns:

Nu e... e ceva normaltongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este pacat dar nici nu cred ca art mertita sa te masturbezi, daca vrei si dupa parerea mea fa-ti un prieten si treceti la treaba...parerea mea, acum faci cum vrei.

| kory13 a răspuns:

laughing e pacat sa nu te masturbezi big grin

| Papoy a răspuns:

E pacat, cand sunt atatia care ar vrea sa ti-o traga