| AndreiMarin499 a întrebat:

E posibil ca o femeie sa violeze un barbat?

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, daca il inmoaie cu ceva, il leaga si ii face oral, il excita si se infige in el si incepe dansul.
Nimic nou sub soare!

| RoCkKiD a răspuns:

De ce nu ar fi posibil. E drept ca rata violurilor in randul femeilor e mai mare dar se poate intampla si invers.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E posibil, a fost si cazul ala cu taximetristul din Tulcea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i posibil, pentru simplu fapt ca fata/femeie face sex cand are sentimente pentru baiatul/barbatul respectiv, neavand erectii spontane ca un baiat.
O fata/femeie poate corupe si seduce un baiat, dar nu-l poate viola.
Sa nu uitam ca, in caz de viol, baiatului nu i se scoala nimic, facand actul sxual imposibil.

| Freya1 a răspuns:

Sincer, nu prea cred.
Barbatul are o forta fizica mai mare decat a femei, plus ca un barbat daca nu are erectie nu stiu cum poate face sex cu o femeie.Ii scoate limba fortat din gura?

| doctorandus a răspuns (pentru Freya1):

"Barbatul are o forta fizica mai mare decat a femei" -- bai ce ganditi doar in clisee. Cris Cyborg, Amanda Nunes sau Rose Namajunas ar putea viola mare parte din barbati.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Ai dreptate, in lipsa erectiei ce viol sa fie

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Numa daca nu ii place si lui si atunci nu se mai numeste viol. big grin

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Daca si ronaldo e acuzat de viol naty

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

La astea deja este pentru reclama

| Emilian65 a răspuns:

Da.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, exista multe cazuri, dar nu sunt mediatizate pentru ca barbatilor le e rusine sa recunoasca chestia asta din cauza societatii infecte care ii portretizeaza ca fiind durii pamantului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred. Barbatii au o putere fizica mai mare, doar daca femeia ar avea puterea fizica unui barbat si nebunia ce o are in cap. Ar fii vai de noi toti, un fel de bestii.

| Treaem24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se pune una de 150 de kg le tine ce faci mai fugi

| Treaem24 a răspuns:

Da

| Arakiss a răspuns:

Nu prea cred. Nu mi s-a intamplat inca.