| Deutza_5625 a întrebat:

Sal lume draga! Am o dilema :sunt in clasa a 7-a si il IUBESC pe un coleg de clasa care culmea sta in spatele meu. Nu exista zi de la Dumnezeu sa treca si sa nu ma sicaneze sau sa-mi da cu palma la fund sau chestii de genul asta (cum fac baietii)in fine, acum intrebarea este daca ma place pentru ca eu il iubesc foooarte mult si as vrea sa legam o relatie.Nu de mult am fost la ziua prietenului lui cel mai bun si acolo m-a sarutat de doua ori,(asta pentru ca am jucat adv si provocare)atunci cand a trebuit sa ne sarutam eu nu am aratat ca am vrut(niciodata nu-i arat ca-l plac deoarece mi-e rusine) sa-l sarut dar el a intins buzele si tot ma incuraja cu chestia asta... a doua zi la scoala nu a prea mai vorbit cu mine dar deja atreia zi a reinceput sa ma sicaneze si acum eu as vrea sa stiu daca ma place pentru ca mie imi este foarte rusine sa-i spun ca-l plac si nu stiu cum sa-i arat...( tinand cont de faptul ca eu nici macar n-am id-ul lui) pls daca stiti ce as putea sa fac sa nu ezitati sa-mi spuneti.big grinkiss

5 răspunsuri:
| lore23 a răspuns:

Poate ca tu i`ai dat de inteles ca nu vrei nimic cu el, refuzndu-i sarutu.(ma rog aratandu`i ca nu prea vrei). Fa-ti curaj si spune-i ca-l placi si o sa ai numai de castigat, daca chiar iti doresti ceva cu el.Bafta

| UrbanNinja a răspuns:

Mda... e cam natarau, scuze ca iti zic
Dar cred ca si el te place, pentru ca din moment ce iti da palme la fund inseamna ca vrea sa atraga atentia
Nu stiu, incearca sa ii ceri ID-ul si spune-i ce simti
Daca nu poti sa ii spui ce simti fata in fata, spune-i pe mess, dar nu va mai avea acelasi farmec big grin

| mycutzacryss a răspuns:

Pai fi mai cu tupei! intra in conversatii cu el si poate iese ceva.nu ai de unde sa stii daca te place sau nu te place, dar mai intai intereseaza-te daca are prietena.ca sa nu mai pui u atata suflet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am citit povestea ta ce ai putea face tu este sa iti ei aer in piept si sa mergi la el si sa ii spui ca il iubesty si ca iti place de el asta nu este o rusine sa ii spui cuiva ca il iubesti cu tupeu si mul noroc pupici:*:*:

| tzumpi a răspuns:

Pai cere-i id de mess in timpul unei ore (ii scrii pe un bilet si el iti va scrie acolo id, asta pentru ca sa nu te simti rusinoasa daca il ceri in pauza si trebuie sa vorbiti) a si nu cred ca ar trebui sa lasi baietii sa -ti dea palme la fund si "chestii de genul asta" sincer cred ca e cam devreme in clasa a7a.