| Raluca26 a întrebat:

E un baiat cu care am stat mult timp si cu care m-am despartit pentru ca cineva intervenise intre noi.Azi cand ne plimbam mi-a zis ca ma place(el este mai mistocar de gen si stiam ca face la misto).I-am zis ca nu-l cred si mi-a zis ca da este adevarat ca face la misto insa chiar ii vine sa ma sarute.Cand am plecat acasa si eram doar noi doi a vrut sa ma sarute dar nu l-am lasat(a incercat de 2 ori). Totusi stiu ca a stat cu multe fete la misto si mi-e frica sa nu-si bata joc de mine chiar daca prima data nu a facut-o si am fost pima cu care a stat serios.Ce sa fac?

1 răspuns:
| olo a răspuns:

Ar trebui sa nu ii dai asa multa atentie, si sa vezi cum o sa umble dupa tine, la un momentdat