| xXdoareuXx a întrebat:

E un baiat de 19 ani din oras cu mine si suntem amici cat-de cat si am id-ul lui si ma enerveaza ca ma freaca la cap ca-mi zice ca ma iubeste si chestii...si i-am zis ca eu nu-l placangry... ce sa-i zic sa ma lase o data in pace ca ma enerveaza pana la cer si inapoi?

Răspuns Câştigător
| xProxy a răspuns:

Dai ignor! Tot timpul cand vrea sa iti spuna ceva evital. Fate ca nu il vezi si o sa scapi de el. Asa am scapat eu de o fata.

1 răspuns:
| RaresMaa a răspuns:

Rupel in doua,ucidel,omoaral, ingroapal de viu, Bhuuubhuu laughing
Zi sa te lasa in paca
(ca am zis eu GtG si o sa te lasehappy