| papusik1213 a întrebat:

Ce pot sa fac atunci cand un baiat imi zice ca ma iubeste si chestii. da eu nu-l plac de loc. cum sa ii zic mai frumos sa ma lase in pace si ca nu-l plac? funda!

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Mai bine fii sincera cu el,ii spui pur si simplu ca nu il placi decat sa il faci sa astepte dupa tine un raspuns, poti sa ii spui ceva de genul:Uite x nu vreau sa mi-o iei in nume de rau, nu am nimic personal cu tine dar nu te plac. Daca ai prieten cu atat mai bine ii spui ca ai prieten si ca nu vrei sa il inseli etc, eu iti dadui o idee, bafta!

15 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Ii zici ca are penisu mititel

| Predator30 a răspuns:

Da ar fi mai corect dar ii ok si daca il lasi in pace si nu ii mai dai atata interes sper ca te-am ajutat succes

| Larisssaa a răspuns:

Racestete de el. Adica evita sa stai mai mult in preajma lui.

| Against a răspuns:

Ii spui frumos ca apreciezi sinceritatea, dar ca nu simti acelasi lucru, si ca sa nu faceti totul mai ciudat, ar trebui sa pastrati putin distanta.

Răspuns utilizator avertizat
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Mai bine o racesti cu el, nu este nevoie sa-i spui nimic, isi da seama singur

| cristif a răspuns:

Ii spui verde-n fata ca nu poate fi nimic intre voi. Cel putin eu asa am facut cu majoritatea fetelor pe care nu le placeam~nu aveam nimic in comun. Si crede-ma ca e mult mai bine asa, decat cum te sfatuiesc "colegii de breasla" sa-l eviti, sa nu-i mai dai atentie si alte prostii d-astea. Daca nu ma crezi, pune-te in locul lui si vei gandi la fel ca mine, nu ti-ar place ca baiatul pe care-l placi sa te evite si sa nu-ti dea atentie, mai simplu ar fi sa-ti spuna "nu va merge". an nou fericit!

| ktlina a răspuns:

Ii zici asa: nu-mi place de tine. "nu iti mai pierde timpul cu mine cauta pe cineva care sa te placa si o sa fi fericit!"

| abNb a răspuns:

Pur si simplu nu-l bagi in seama.

| TheCrisLv20 a răspuns:

Daca un baiat zice unei fete (nu la rude feminine) ca o iubeste inseamna ca frea sa faca sex cu ea scuze dar acesta ii adevarul

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Ii zici direct in fata nu. Asa e cel mai bine

| EdyJm3k3ru a răspuns (pentru EdyJm3k3ru):

Ii zici direct in fata. Cel mai binebig grin

| Or1Ginal a răspuns:

Pai te duci la iel si ii spui " Baiatule mie nu imi place de tine intelege daca nu ma intelegi bine daca da tot bine happy "

| Andrei_Neagu_1993 a răspuns:

Il scuipi între ochi si ii dai un picior in fund după care mai injuri ceva de familia lui si plecirolling on the floor))))))))mie ASA mi s-a întâmplat rolling on the floor)))

| minciunica a răspuns:

Nu fi prostuta, sa nu cumva sa crezi ca sufera sau ceva de genul! Sigur are ganduri rele cu tine, in spatele oricarui barbat sta acelasi lucru pe carw il sti si tu foarte bine nu e nevoie sa il specific.Sa se inteleaga xa nu zic ca vai draga nou femeile nu vrem, dar noi femeile nu avem puterea de ai obliga sa...(intelegi tu ce zic)!