| kidsXXL a întrebat:

Ebine ca ii spun unei fete pe mess ca o plac?

Răspuns Câştigător
| rebela2011 a răspuns:

Da eu spun ca este ok d-ce in realitate te poti emotiona...este important sa fi atre daca vrei sa eu spuoi in realitate fetelor nnu le place sa mutesti...eu stiu multe cazuri care au mers si pe mess deci bafta

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă comunici mai bine cu ea așa, da.
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Destul de bine, dar cred ca ea ar aprecia daca i-ai spune fata in fata. ^_^

| MeMyself a răspuns:

Daca esti mai timid eu zic ca e okhappy...dar mai tz cand iti faci curaj ar fi bine sa i-o spui si in fata:d
Bafta!happy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

NormaL

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu e bine

| DeeaLovee a răspuns:

Dupa parerea mea, ar aprecia mult mai mult daca i.ai spune in fata. Asa ar vedea si cum reactionezi. Good luck! tongue

| DEX a răspuns:

E mai bine sa-i zici in fata... dar daca n-ai sange in ****... zii pe messwinking

| TwixulDrept a răspuns:

Dece nu? Daca esti mai timid ii poti spune pe mess daca nu ii spui in fata si vezi cum reactioneaza big grin Conteaza sa-i spui poate si ea simnte acelasi lucru big grin

| Adelina102 a răspuns:

Da.Dc sa nu fie bine? Funda?

| LARISA_3366 a răspuns:

NU! Eu sunt fata si un baiat mi-a spus ca ma place si asta a 4a oara dar pe mess si nu l-am acceptat. Mie nu mi-a placut asta. Eu una prefer sa imi spuna fata in fata si sa-l vad cum se uita in ochii mei si sa ma lamuresc de dragostea lui.
Ai grija! Daca vrei sa-i spui ca o placi fii si tu atent la cum se uita la tine si cum se poarta! Dar mare atentie la privire! Ea nu te inseala niciodata!
Bafta pustiule si ai mare grija!

| tHeVip3r a răspuns:

Nici sa nu incerci caci ea poate se va bloca - nu iti va raspunde sau chiar mai rau, te poate refuza... mai bine iti iei inima in dinti si incerci sa faci asta pe viu, dar sa fie ceva -nu stiu- romantic, uitate si tu la filme de dragoste. banuiesc ca te descurci, bafta!winking