| Dominicc a întrebat:

Ei! vreau si eu niste sfaturi. Vreau sa cititi tot daca ati intrat

povestea incepe aici http://www.TPU.ro/......noooorm-1/

Azi am pelcat din zona crezand ca imi mai revin... Am fost pe munte. Faza e ca din pacate cu timpu iar mi, a venit gandu la ea. Ce mi-e frate asa greu sa o scot din cap si sa devin si eu mai orgolios? Pur si simplu nu stiu ce sa fac. Sa o sun sa o caut eu zic ca nu merita. Voi ce ziceti?
Nu stiu de ce nu pot fi mai orgolios si sa caut pe altcineva. Pur si simplu nu mai inteleg. Astept raspunsuri de la voi.
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Sa zicem ca si eu sunt cam in aceeasi situatie. Tu astepti sa te sune ea si poate si ea la randul ei asteapta sa o suni tu. Daca o iubesti intr-adevar mult si iti doresti sa fi cu ea, pune mana pe telefon si suno. Nu face prostia pe care o fac si eu. Mi-am zis sa nu il mai caut, sa incerc sa il uit. La mine e si problema distantei, suntem din orase diferite.
Mult succes! Orice ar fi incearca sa gandesti pozitiv.

| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

laughing) invit-o in oras

| ButterFly_8644 a răspuns:

Pai si cu ea ai mai vorbit? Macar ai avea motive sa fii orgolios?