| Xonia a întrebat:

El mai mare.eu mai mica cu 3 ani.Ne stim de 1 an. dar numai pe net., la telefon.Eu la un capat al tarii. el la celalalt.Am crezut ca suntem doar prieteni...pana ieri.In curand amandoi facem excursie in acelasi loc, in acelasi timp. Din discutii, glume, a inceput sa vorbeasca serios, a zis ca nu glumeste.Eu il stiu serios, cu capul pe umeri si responsabil.si nu ma insel. Ieri mi-a zis ca vrea sa ne intalnim si sa ma sarutestraight face. Ce vrea?:-s Oricum o relatie ar fi imposibila la distanta astasad Ajutor:-

19 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Da de inteles ca vrea sa se distreze un pic mai mult cu tine.straight face

| aLeeXiNNo a răspuns:

Pai eu zic ca daca as fi in locul lui as vrea sa fac cv "prostii" si el o crede ca este doar o aventura pentru 2 zile cat aveti voi excursie. Eu unu nu cred il relatiile de pe mess sau la distanta mare si nu consc vreun baiat care sa creada.mai bine ii spui ca tu nu vrei

| mat31new a răspuns (pentru aLeeXiNNo):

Adevarat.

| Xonia explică (pentru mat31new):

Papagal?laughing

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Si tu esti cocostarca.

| Xonia explică (pentru mat31new):

Ce sa zichappy...

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Zi ceva laughing

| Xonia explică (pentru mat31new):

Ce papagal esti ma!

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Cocostarco.

| Xonia explică (pentru mat31new):

Papagal!

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Mda... gata cu pasarelile, mai zi si altceva.

| Xonia explică (pentru mat31new):

Nu iti plac pasarile?laughing)

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Am pasari, dar nu am pasarica tongue

| Xonia explică (pentru mat31new):

Ce pasari ai tu?happy

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Am 15 gaini ouatoare.

| Xonia explică (pentru mat31new):

Iti plac ouale?

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

Depinde care.

| Xonia explică (pentru mat31new):

Care iti plac?

| mat31new a răspuns (pentru Xonia):

De gaina.