| Tuitiiii a întrebat:

Era o intrebare pusa de o fata, dar nu mai stiu numele, era aia cu stiti ceva de genu asta: baiatul : fata :. uite aici ::

Buna!:
El:Buna Ea: Buna, trebuie sa iti spun ceva. El: Spune! Ea: ♥ te iubesc ♥ El: si eu te iubesc da eu am 16 ani,, tu ai 12 si sunt cu o fata de aceeasi ani ca mine! Ea: ( se deconecteaza ) Baiatul a vazut in acea seara la stiri ca o fata si-a taiat venele si a scris pe perete " Anii nu conteaza" ♥ Baiatul o iubea ♥, El s-a spanzurat dar inainte a scris pe perete "Ea, avea dreptate anii nu conteaza"! Daca anii in Iubire nu conteaza

Intr`o zi ei vorbeau pe internet,,,

Ea:pot sa te intreb ceva?

El:da

[Ea]:ma placi?

[El]:da! esti prietena mea cea mai buna!

[Ea]:ma iubesti?

[El]:. nu stiu…

[Ea]:bine.Trebuie sa plec. Vorbim mai incolo.

Inainte ca el sa mai poata spuna ceva fata a iesit,
a doaua zi la scoala baiatul era la locul lor de intalnire, dar ea nu a aparut,

el a intrebat de ea dar nimeni nu a stiut sa ii raspunda.

dupa scoala, s`a dus la ea acasa,

a batut la usa.

ea a deschis.

[El]de ce nu ai venit la scoala?

[Ea]:sunt bolnava

[El]:ce s-a intamplat? Tu intodeauna imi spui cand lipsesti,

[Ea]:de ce ti-as spune cand lipsesc, cand u nu poti sa`mi spui daca ma iubesti?

fata a trantit usa…

a doua zi a venit la scoala.

El a vazut-o si cand a vrut sa se duca sa-i spuna ce simte.
a vazut-o cu altul…

in final a venit la ea:

[El]:credeam ca ma iubesti…

[Ea]:ce rost are sa iubesti pe cineva care nu te iubeste?

[El]: ai dreptate, nu te iubesc

baiatul pleaca, iar fata nu l-a mai vazut o saptamana.

ea s`a dus la el acasa si a batut la usa,

o femeie deschide usa,,,

[Ea]:-el este acasa?

:-nu mai locuieste aici,,,

fata fugi acasa si intra pe mess.[era off]

ii lasa un mesaj,,,

"De ce nu mi-ai spus ca pleci? eram cei mai buni prieteni, ne spuneam totul…"

a doua zi se intalneste cu prietenii ei…

-ai auzit ce s`a intamplat?

[Ea]call mee?

-el…a plecat cu familia in vacanta si avionul s-a prabusit,,,

fata a cazut la pamant si a inceput sa planga…

cand a ajuns acasa,,, primise un mesaj,,, era de la el,,,

"intodeauna te-am iubit, te iubesc si te voi iubi mereu.

esti inima mea, si dragostea ta imi curge prin vene,,,

insemni totul pentru mine si nu o sa las nimic niciodata sa te raneasca,,

Te iubesc!"

ea i`a raspuns:

"si eu te iubesc!"

>"~~o persoana pe care o iubesti cu adevarat vine o data in viata…
asa ca spune-i inainte sa fie PREA TARZIU…

Răspuns Câştigător
| MadalinaD a răspuns:

crying ce emotionant! Asta iti da de gandit.

1 răspuns:
| CryssCrySta a răspuns:

Da am mai citit asta o data, dar uneori pare a fi usor dar e greu cand nu sti daca si acea persoana te iubeste.