| Cristina_2871 a întrebat:

Era sa ma insele de ziua mea! Vorbea cu o tipa pe nume Simona de mai mult timp, se dadea la ea (ea nu stiam acest lucru ). Chiar el a intrebat-o daca vrea sa fie cu el sad? Ea avea prieten i-a spus de mai multe ori nu.
Dar de ziua mea am intrat in calculatorul lui sa vad cu cine vorbeste si am aflat de ea. Ma surprins faptul ca il credeam cand imi spunea ca ma iubeste, desi vorbea cu ea despre mine foarte urat. A doua zi el si-a cerut scuze dar find ziua mea putea sa-mi cumpere o floare (avea posibilitati) nici macar atata lucriu. Si mereu ne certam. Oare eu sunt de vina?

Va rog dati-mi un sfat! DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai nicio vina,el e singurul vinovat.Din moment c era cu tine,dc vroia sa mai fie si cu alta? Cel mai bine ar fi sa-i dai papucii imediat,pentru ca e posibil sa se repete greseala lui.
Si mai spui ca vorbea si foarte urat despre tine,off, baiatul ala nu t merita, nu ubeste!

3 răspunsuri:
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Draga mea tu nu ai absolut nicio vina. de ce ai avea? El este cel care a gresit, iar fapta lui este de neiertat mai ales ca vorbea urat despre tine. Daca ar fi tinut cu adevrat la tine nu ar fi facut asa! Se vede lipsa lui de nepolitete fiin iubitul tau trebuia sa iti cumpere ceva de ziu ta, insa nu a facut-o ceea ce inseamna ca ai inca o dovada ca nu te iubeste cu adevarat. eu zic ca ar trebui sa pui piciorul in prag si sa ii dai papucii deoarece nicio fata nu merita sa fie jignita. Inca un sfat si cred ca e cel mai important fetelor trebuie sa avem demnitate si sa nu ne lasam calcate in picioare de baieti. Nu mai cadeti in plasele lor fiti mai smechere! Cristina nu trebuie sa mai suferi. El te-a ranit, nu cred ca ii mai poti da inca o sansa deaorece va face la fel si iar vei suferi. baiatul nu te merita. sunt absolut sigura ca vei gasi baitul care sa te respecte, sa te iubeasca, si sa nu te faca sa suferi. Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| Dollicious a răspuns:

Vina ta e doar faptul ca-l placi si din moment ce el se da la alta nu simte acelasi lucru.Mai bine ar fi sa renunti la el, sau daca nu incearca sa vorbesti cu acea simona si zi-i sa stea departe de el caci el te are pe tine, insa el nu se va opri din vechile obiceiuri...cum ziceam, mai bine ar fi sa uiti de el

| GeaNyNuk a răspuns:

Iubita.love struck Sa Nu Zici Nici Macar odata ca e vina ta ...pentru ca acum numai el e de vina desi ai fi putut rupe relatia asta daca va certati mereu. Imi pare rau pentru tine, dar nu are cum sa fie vina ta? Sper ca am putut sa te ajut macar putin love struck