| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat ce se spune, că dacă visezi pe cineva acea persoană a adormit cu gândul la tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat! Sa mai lasam toate speculatiile care se vehiculeaza in mass-media si nu numai si sa mai si gandim! Nu strica deloc! Daca mai si cercetam anumite lucruri pentru a vedea daca sunt adevarate!

11 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Eu am Visat odata cu Dracu so fi gandit la minehappy?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Este o "idee" drăguţă, dar doar atât, o idee. Nu e real. :d

| dincolodevise a răspuns:

Nu,nu este adevarat.e doar o prostie

Răspuns utilizator avertizat
| babylove a răspuns:

Este adevarat ca se spune asa, dar de fapt nu cred...ca acea persoana adorme cu gandul la tine

| Ana94 a răspuns:

Mda,am uitat să meţionez o persoană cunoscută care trăieşte laughing Că aşa am visat şi eu vedete dar ştiu că nu s-au gândit la mine când ele nici nu ştiu că exist laughing

| shadovv a răspuns:

Nu

| JustDoIt456 a răspuns:

Superstitii !

| irina41099 a răspuns:

Inseamna doar daca vrei tu.

| Sunshine18 a răspuns:

Frumos ar fi...straight face

| BlackRose4ever a răspuns:

Superstitii...nu cred asa ceva.sa te intreb:daca acea persoana e moarta? deci nu cred...big grin