| Houselaurie a întrebat:

Este adevarat ca, este bine ca noaptea sa dormi fara lenjerie intima? la baieti cica pe timpul noptii penisul se relaxeaza, si cica e mai bine.eu asa am auzit. asa e?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat lenjeria este curata si comoda, poti dormi linistit in ea. Nu stiu care e chestia cu relaxarea, dar la ce te-ar incomoda un chilot lejer, de bumbac, proaspat spalat?

| mgtow a răspuns:

Da ai dreptate dar eu nu pot sa dorm fara chiloti e jenant si nu imi place deloc.

| Mary_5158 a răspuns:

Eu vad ceva normal si sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bine, deoarece pe timpul noptii penisul e in crestere si daca ai chiloti pe tine ramine mic deoarece nu-i da voie helastreicu vere sa iese la blimbare, e bine sa dormi fara lenjerie care are elastic sau lenjerie mulata pe corp deoarece cauzeza la circulatia singelui