| Bianca78 a întrebat:

Este adevărat ca fără prezervativ se simte mai bine și plăcere e mai mare? Și de ce?

Răspuns Câştigător
| AIeXxX a răspuns:

Când faci fără prezervativ, chiar psihologic ajunge să te simți mai bine. Te gândești că ești și mai "conectat" cu partenerul. Asta te stimulează și mai mult și așa ajunge să te simți și mai bine.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, asa este, placerea este deosebita.

| dannyel86 a răspuns:

E acelasi raspuns ca la intrebarea: E mai placut sa faci dragoste si sa atingi partenerul imbracat sau cand sunteti fara haine si ai o atractie sexuala mult mai mare? big grin

| Goete a răspuns:

Ca baiat da
Pielea **** se freaca de vagin, nu de prezervativ
Ca fata e prea putina diferenta

| Latinmoon a răspuns:

Fara prezervativ poti ramane 70% insarcinata.

| gogugogugogu a răspuns:

Da. Barbatul simte textura vaginului, placerea e deplina.

| MaRiuSdElAfERMENTARI a răspuns:

Daca ai hanoracul pe tine cand mergi in ploaie nu simti ca esti ud in cap