| anonim_4396 a întrebat:

Se simte la fel când bagi penisul în vagin fără prezervativ fata de când îl bagi cu prezervativ? Și de ce?

Răspuns Câştigător
| Haiduc98 a răspuns:

Bună. Sunt aici sa încerc sa îți explic ce am simțit eu din ipostaza unui adolescent. Am 16 ani. Prima data când am făcut dragoste am făcut protejat. Ceva mai târziu am încercat și neprotejat. Și pot sa îți spun că s-a simțit genial, clar a fost ceva diferit, și s-a simțit mai bine. Deși nu îți recomand să faci neprotejat, dacă vrei sa încerci sa ai foarte mare grija și sa te bucuri de senzație.

| 1234568807 a răspuns (pentru Haiduc98):

Tu abia ai 16 ani si deja ai facut dragoste?

| Haiduc98 a răspuns (pentru 1234568807):

Nu vad nici-o problema. Dacă ambii parteneri am fost de acord. Am folosit protecție etc. Nu vad ce e greșit în ce am făcut.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Normal ca nu e acelasi lucru si se simte altfel fara prezervativ.
Cand ai o manusa chirurgicala nu simti la fel cand ai in mana un obiect ca atunci cand e mana goala...asta doar ca un exemplu.
Prezervativul sa zicem asa mai ia putin din placere, dar el este bine de folosit daca cei 2 nu au analize la zi cat si pentru a nu face copii happy

| RAY a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat o fata,atunci o faci din iubire nu cu orice wc public,mie mi-a venit scarba,voma la una, daca nu e ceva emotional degeaba, iubirea este singura fericirea pe termen nelimitat si desigur curiozitatea, invatatura, aventurile in grup cu prieteni, tu ai nevoie de o iubita pentru partea emotionala, sexuala si rationala

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se simte diferit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu! Placerea este mai mare fara, deoarece frecarea se produce direct pe piele si gland. La femeie nu stiu, doar ca unora nu le place cu prezervativ.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virginii zic ca nu

| Denila123 a răspuns:

Cred ca da

| yooshi a răspuns:

Se simte dar asta nu e un motiv sa nu porti lol