| Shsbsvsghsusueb a întrebat:

Este ceva rau daca esti bi? Adica e vreun pacat sau asa ceva? Cred ca sunt bi dar nu stiu sg adica ex imi plac orice fel de filme porno si gay si normale, dar am avut relatii doar cu fete si nu prea m-am gandit la o relatie cu un baiat, dar m-am simtit atras de unii baieti, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AjutorBossule a răspuns:

Depinde, e ok atat timp nu uiti sa zici "No homo". Funda?

11 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Fiecare cu orientarea lui sexuala, nu trebuie sa te simti un ciudat ca esti bi pentru nu esti nici primul nici ultimul si nu e un pacat, sunt foarte multi bi lesbi sau gay deci stai chill.

| sadrian46 a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Faptul că sunt mulți nu îi justifică. Norocul nostru totuși este că nu sunt chiar așa de mulți.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai 14 ani. Cănd vezi filme, imaginația o ia uneori razna. Se numesc fantasme sexuale. Astfel, ca și visele, ele nu sunt o parte a realității. Nu e clar din ce spui, dacă ai avut până acum relații doar cu fetele, ai făcut sex cu ele? Când vezi un bărbat sau îl întâlnești te simți atras sexual de el? Probabil că nu. Deci nu ești bi.

| DanyDav a răspuns:

Mai bine ai incerca si vei afla exact daca esti sau nu atras!

| artemidak a răspuns:

E total ok ca ești bi lol
ideea e sa te accepți și sa nu te condamni

| lorena1gianinak a răspuns:

Eu zic sa mai crești și afli după aia. Învață să scrii ca suntem pe TPU nu pe messenger. Crezi cam multe. Lasă filmele porno ca de acolo nu imveti ceva bun. Normal ca te simți asa dacă te uiți tot timpul la asa ceva.

| Spartacus12345 a răspuns:

Din punct de vedere biblic este păcat. Dar daca tu iubesti sincer o persoana si o respecti, indiferent daca e de acelasi sex, fii impreuna cu ea. Ai spus ca te-ai simtit atras de unii baieti. Poate ti-a placut doar fizicul lor, asta nu inseamna neaparat ca esti bi. Filmele porno gay cred ca sunt cele care te-au dus in eroare, eu zic sa nu te mai uiti la ele

| CristinaEmma a răspuns:

Tu simpti si sti cum e mai bine pentru tine, nu este pacat atata timp cat iubesti cu adevarat sau iti respecți parteneri, iar ca fata, fetele au finetea lor ceea ce pe barbati ii... nu i-ar displacea sa cunoasca 2 fete. Exista si varianta ca in timp sa te schimbi sa preferi doar barbatul, dar iti reamintesc fraza cu care am inceput.
La varianta cu filmele fiecare are fantezia lui.
Si faptul ca nu prea ai avut tangente cu un baiat probabil comportamentul, modul tau de a fi nu prea ii atrage sau invers, dar niciodata nu e prea tarziu sa schimbi ceva ori sa gasesti pe cineva.

| Teobsn_Teobsn_1989 a răspuns:

Nu, totul e ok, no homo
Daca nu e ok, schimba-ti religia lmao

| Dexter447 a răspuns:

E un foarte mare pacat!