| Shsbsvsghsusueb a întrebat:

Hei, e ceva rau daca sunt bi? Adica e vreun pacat sau asa ceva? Nu stiu sigur daca sunt bi dar de ex cand ma masturbez simt aceeasi satisfactie si pentru filme porno normale dar si cu gay dar pana acum am avut relatii doar cu fete, cu baieti nu am incercat, dar nici nu m-am simtit atras de vreun baiat. Intr-adevar am niste prieteni cu care mi-am facut niste fantezii doar ca nu m-as vedea impreuna cu ei. Sper sa raspunda persoane de aceeasi orientare sexuala ca mine si sa nu radeti da mine!

Răspuns Câştigător
| 123456off76 a răspuns:

Ai Instagram, hai să vorbim.

| 123456off76 a răspuns (pentru 123456off76):

De ce nu mai răspunzi la mesaje pe Instagram?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu esti gay, chiar daca te exciti cand privesti filme porno cu gay.
Este nromal ce ti se intampla, exitarea apare imediat in creier, stimulata vizual de ceea ce privesti.

| Violleta2022 a răspuns:

Pacat este doar daca esti crdincios, daca esti ateu, nu-i pacat.
Dar pana nu incerci sexul cu baieti, nu poti stii cu siguranta, daca esti sa nu bisexual.

| Dismally a răspuns:

Rau nu este, cu pacatul e altceva, pacat e si sa te masturbezi si sa te gandesti la asa ceva si sa mananci carne de porc etc. big grin

| brokxy a răspuns:

Si eu sunt bi si sunt fata si de la 13 ani ma uitam la filme porno si cu femei, am 20 si inca ma mai atrag si femeile si barbatii.
Nu nu e pacat

| Veltorb a răspuns:

Nu e nimic rău în a fi bi, cât despre dacă e păcat nu pot să-ți răspund deoarece sunt ateu, e posibil să fi bi dacă spui că ai avut fantezii cu băieți, cu siguranță vei afla cu timpul dacă ești sau nu

Sper că te-am ajutat

| Shsbsvsghsusueb explică:

Tin sa mai mentionez ca am 14 ani

| Veltorb a răspuns (pentru Shsbsvsghsusueb):

Atunci nu îți bate capu prea tare, până ajungi la 16 ani mai mult ca sigur vei realiza și singur care e cu siguranță orientarea ta sexuală