| KissByUNgarOH a întrebat:

Este cineva care sufera, sau a suferit din cauza trecutului vostru?
cine si de ce?

8 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Consider ca, cu totii am suferit candva in trecut! Dar toate trebuie sterse cu buretele! Nu putem trai din amintiri! Viata merge inainte :* Atunci cand iubesti si suferi!

| mihaelaa18 a răspuns:

Da,si eu sufar din cauza unei despartirisad,era si primul meu prieten,cu el am invatat atatea,mi-a fost alaturi mereu,ma obisnuisem cu el si dintr-o data am ramas singura,fiecare a luat-o pe drumul luisad, inca nu am trecut peste pentru ca imi este greu, imi va lua ceva timp sa trec peste acesta durere care mi-a lasat o rana atat de adanca in suflet si un gol pe care nimeni nu il va putea umple niciodatahappy

| Nuvăsufăr a răspuns:

Toţi suferim, dar mulţi am învăţat să trecem mai departe şi să ne cicatrizăm rănile trecutului.
Nimeni nu e perfect să n-aibe greşeli.

| toxik a răspuns:

Nu exista cineva care sa nu regrete ce a facut in trecut si sa treaca cu brio peste toate.Toti am facut greseli in trecut, si regretam acea fapta deoarece ne-a fost afectat viitorul happy

| Lore2good a răspuns:

Si eu sufar foarte tare pentru ca nu pot fi alaturi de persoana iubita.Suntem din orase diferite, ne vedem foarte rar si de fiecare data cand pleaca de la mine si se intoarce la el in oras simt cu mi se rupe inima...Lumea spune sa incercam sa uitam unul de celalalt insa eu il iubesc, simt ca si el ma iubeste si sunt genul de persoana care lupta pentru ceea ce iubeste, deci nu pot renunta la el...

| IDamonSalvatore a răspuns:

Eu sufar din cauza unei despartiri.

| CyberGom a răspuns:

Da... am suferit mult crying.Am suferit cand cel mai bun prieten sa sarutat cu iubita mea! Dar am trecut si peste asta oh go on

| AlexGhencea a răspuns:

Eu... Eram plecat la o ruda de-amea si eram cu o fata foarte de treaba care era desteapta si era mai mare dect mine cu un an, eram foarte apropiati ca iubit si iubita am fost cu ea 1 an si jumatate, ba chiar de craciun am dormit la ea si de revelion, ieseau scantei de dragoste din noi doi. A venit ziua cand trebuia sa plec acasa si rudei mele i s-a stricat masina si am mai stat doua zile, asa ca m-am dus la ea in fata blocului, acolo ea era peste altcineva si se sarutau broken heart crying. Nu credeam ca ea poate sa faca asa ceva... asa ca am luat-o de par si regret acest lucru. Cum pot face sa sterg aceasta amintire? crying(