| anonim_4396 a întrebat:

Este mai bine ca un barbat sa abordeze cat mai multe femei pentru a-si gasi jumatatea, sau sa nu abordeze deloc si sa lase totul sa vina de la sine? Adica sa si gaseasca pe cineva intr-un mod intamplator, brusc.

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

E de datoria barbatului sa flirteze cu cat mai multe fete

| Violleta2022 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Vezi tu, mentalitatea asta ieftina te-a adus aici la anii astia, fiind inca singur si masturbandu-te la pozele altora, ca la asta de-a dus flirtatul ala cu mai multe.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mai usor cu nervii ca faci hipertensiune. Nu am zis ca femeile nu pot face asta, sunt libere sa faca asta si eu le respect, dar barbatul e pradatorul pana la urma

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cat mai multe, doar una, dar cu rabdare, sa o cunoasca bine, sa vada daca sunt compatibili, daca au sentimente unul pentru celalalt samd.

| Celcestietot a răspuns:

Pai, depinde. Daca cauti o relatie serioasa este recomandabil sa lasi totul sa vina de la sine, mai ales daca stii ca ai atras si fara sa faci nimic (apropo, ai facut-o?). Daca vrei relatii de o noapte, abordeaza-le tuwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea vine de la sine.
Nu-i ok sa abordezi necunoscute pe strada deoarece vei parea un ciudat si un disperat.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și dacă aștepți ca dragostea să vină de la sine, te trezești virgin la 29 de ani.

Crede-mă, dacă un băiat doar așteaptă după ce termină liceul, nu o să apară niciodată zâna din povești care să se bage în seamă cu el...

Răspuns utilizator avertizat
| Cehoslovacia a răspuns:

Cat mai multe, eventual sa aiba cat mai multe.
nevasta, amanta, femeie de serviciu si cealalta

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Cel mai bine e sa fii undeva la mijloc. Nimic nu se intampla de la sine de obicei, dar nici sa iti faci mai multe relatii/sa agasezi mai multe fete nu e bine. De obicei este cel mai bine sa te uiti spre 2-3 tipe, sa vezi exact ce iti place la ele fizic, si dupa sa incerci sa le cunosti la un nivel mai personal, apoi sa alegi doar o singura fata pe care sa te axezi si sa incerci sa iti faci o relatie.
Succes!