| DenisAndrei788 a întrebat:

Este normal ca la 14 ani sa am penisul de 16CM, am cautat pe net și am aflat ca nu este normal. Am citit ca ar fi normal sa-l am mai mic.

Răspuns Câştigător
| Jay1 a răspuns:

Natura te-a inzestrat, esti bine dotat poti sa faci furori.
Baftă!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur dupa unele pareri exprimate care pot fi apreciate ca fiind mai mult sau mai putin autorizate, probabil ca lungimea penisului tau va fi catalogata ca fiind prea dezvoltat pentru varsta ta. Dar nu trebuie sa uitam ca exista si exceptii care de obicei intaresc... regula. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu te speria ca este mare. Natura ti-a dat mai mult dar s-a si oprit cresterea penisului tau.

| aXy99 a răspuns:

E ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masoara-l incaodata de sus cu liniaru (nu de jos)

| Puneo a răspuns:

Așa ești tu fiecare e diferit eu am avut în perioada adolescentei (si încă sunt) penisul de 20cm alții
mai mare sau mai mic.
Toți pun întrebări de genul. Ar fi o problema daca l-ai avea deformat sau să nu îl poți decalota.
Deci ești ok.