| Mayy a întrebat:

Este o boala? Daca da ,ce fel de boala? faptul ca tot timpul ma tenteaza sa-l insel pe prietenul meu ,sau ca ma gandesc la alti barbati , chiar si cand nu am iubit mi se intampla sa ma gandesc la chestii de genul .pana la urma am observat ca nici nu prea conteaza ca am prieten sau nu pentru ca tot timpul sunt interesata de cineva nou ,nu ma pot abtine sa flirtez cand sunt undeva .iar asta mi se intampla de ani buni .Chiar si cand am avut barbatul "perfect" pentru mine , tot mi s-a parut ca nu e bine si am cautat altceva...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e o boala si n-ai vrea sa-ti spun care.
Ai grija si incearca sa te stapanesti,intr-o buna zi vei avea sansa sa intalnesti barbatul "total",unul de care sa te indragostesti ca o nebuna si ar putea,la randul lui,sa-ti faca ce faci tu acum...
Nu are importanta ca ai avut barbatul "perfect" langa tine,nu-l iubeai,nu erai indragostita de el,doar iti placea.
Si,multi iti vor place,mereu,si vecinul de palier,si varul prietenei,si fiul nasilor de botez,si tipul care te privea ieri in autobuz,si Brad Pitt!
Dar,doar iti plac,le zambesti,cauti sa afli ce impresie le faci,testezi puterile si farmecele tale de femeie asupra lor...
Pana intr-o zi,cand vei intalni unul singur si ii vei uita pe toti,vei trai doar ca sa vezi o anumita privire,sa auzi o anumita voce,sa simti doat sarutul unuei singure persoane!
Nu te grabi, setea ta de afectiune si nesiguranta in tine, te fac sa ranesti in relatiile pe care le-ai avut.
Nu te mai grabi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai intrebat cit va tine problema asta? Daca tot continui sa alungi si barbatul perfect,cum zici, ti-ai pus intrebarea:cit mai este pina ce tu vei fi cea alungata? Aduna-ti gindurile, trezeste-te pina nu este prea tirziu.Mult noroc.

| BLeur a răspuns:

La fel sunt şi eu, nu cred că este o boală laughing, acelaşi lucru m-i se întâmplă şi mie.

| RhV a răspuns:

Nu neaparat o boala laughing vrei tot timpu noutati vrei tot timpu ceva nou.big grin