| AC_Alexandru_1992 a întrebat:

Este permis sex-ul in scoala? Daca sunt prins ce pot pati?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum sa fie permis? La scoala te duci sa inveti nu sa te tii de prostii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vrei sa va puna si niste paturi sa fie mai comod?

| RAY a răspuns:

In Romania totul este permis, in generala pe vremea mea uni ardeau fete in wc da pe vremea ta sa fim seriosi acuma din gradinita

| Emilian65 a răspuns:

Nu este permis. Daca te prinde, te da pe mana politiei si intri la corupere de minori si iei ani grei de inchisoare.

| Fatamuntilor a răspuns:

TU cam ce crezi?
Risti sa ti se scada nota la purtare! Asta in cel mai bun caz!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Risti? rolling on the floor) Ti-i se scade 100%, dup-aia esti luat de politie.In cel mai rau caz, esti exmatriculat

| RAY a răspuns (pentru Daniellllll1):

Ceva i se va scula ceva i se va scadea

| Oana92 a răspuns:

Normal ca nu este permis! Eu inteleg ca va imbracati si va comportati de parca sunteti in club si nimeni nu va zice nimic, dar sex in scoala? Si se mai mira lumea ca Romania e in halul in care e...

| Goete a răspuns:

Dupa cate stiu eu este permis. Cel putin unde eu umblu Unii suntem de sex feminin, altii de sex masculin. Si ne este pernis.
La asa intrebare, asa raspuns...

| Rakanishuu a răspuns:

Vei avea muuulte puncte scazute la purtare in cel mai bun caz. In cel mai rau, vei fi exmatriculat.
Pana si in baia unui restaurant e mai bine decat la scoala...

| AC_Alexandru_1992 explică:

Daca amandoi suntem minori si amandoi vrem, tot patim ceva? P.s curiozitatea lume laughing mi.a povestitun var ca a facut asta