| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa fii gravida, in saptamana 19, iar burta sa nu ti se vada deloc.si haine sa iti vina, exact la fel, ca si inainte de sarcina?

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Exista situatii in care burtica nu se observa pana in luna a-6-a.Asta depinde de organismul si conditia ta fizica.De exemplu la o atleta nu se observa nimic pana in luna a-6-a!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa nu se vada absolut deloc cand esti dezbracata, e greu. In rest, sigur, porti hainele ca intotdeauna, burtica nu se vede prin haine.

mlm
| mlm a răspuns:

Da desigur si eu eram la fel, nu ma schimbasem cu absolut nimic. Abia din luna a 5a a aparut schimbarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este posibil sa iti iasa gresit testul de sange beta Hcg. Mie mi-a iesit 0, 21, adica negativ din cate stiu eu. cu toate astea, am o gramada de simptome de sarcina. am mai facut si 11 teste de urina, toate negative/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate