| Anonym26272 a întrebat:

Este posibil sa raman insarcinata?
Am facut sex neprotejat la modul ca doar a introdus circa 2-3 minute si nu mult timp pentru ca nu am suportat.
Tin sa mentionez ca ciclul meu este foarte dereglat si niciodata nu-mi vine la timp. Nu am niciun simptom de sarcina insa mi-a intarziat o saptamana.

Răspuns Câştigător
| lorena1gianinak a răspuns:

Eu zic sa faci totusi un test de sarcina, asa pentru siguranta ta. simptomele de sarcina apar dupa o saptamana de la actul sexual. Gandeste-te daca ai avut sau nu un simptom, daca ai observat scurgeri vaginale asemanatoare cu cilclul.Numai un test de sarcina sau un medic iti poate spune exact daca esti sau nu gravida...fa testul si afli. Sunt sanse sa nu fii din moment ce nu ai simptome, desi la unele femei nu sunt prezente sau apar mai tarziu. Si te-as sfatui ca pe viitor sa numai mergi la noroc si sa te protejezi intr-un fel. Nu stiu de ce refuzati sa va protejati cu atatea metode de prt pe piata.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu ești însărcinată.

| Teo29 a răspuns:

Sanse de sarcina vor exista mereu, daca o faceti neprotejat
Sfat : Folosiți prezervativul pe viitor, corect, și de fiecare data!

| Ddeks a răspuns:

Dacă nu a ejaculat in interior nu sunt sanse de sarcina