| MissChild a întrebat:

Salut tuturor! happy Trec direct la subiect. De la un timp, de cand ma imprietensc cu persoane acestea mă lasa balta cu buza umflata in ultimul hal. Ma simt batjocorita total. Lumea ma ignora si imi pierd rapid fiecare prieten pe care mi-l fac. Nu inteleg de ce. Incerc sa ma port frumos, sa rad, sa apreciez. Vreau sa am prietenii care sa ma placa asa cum sunt! Ce sa fac, va rog vreau raspunsuri sincere. Multumesc! :* [ Fundaa ]

1 răspuns:
| Isa0w0Chan a răspuns:

Se pare ca ne aflam in aceeasi situatie.Eu una ti-as zice sa pleci intr-o excursie gen o tabara sau sa intri intr-un club nou.Eu tocmai am venit dintr-o tabara unde am cunoscut o multime de persoane, desi eu sunt genul de fata timida. Poti socializa usor intr-o astfel de calatorie, altfel nu ai alta optiuni decat sa astepti sau sa incerci sa te schimbi, dar nu cred ca una din ultimele 2 sunt convenabile.