| Papusika1Mika a întrebat:

Este posibila o relatie dintre un baiat de 19 ani si o fata de 14?!
Baiatul este serios si la sigur nu are intentii rele, sunt sigura ca tine mult la fata!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Papusica, de putut se poate orice numai sa vrei dar o sa ajunga in situatia ca el o sa vrea mai mult si atunci la 14 ani cit poti sa oferi?

| Valentinné a răspuns:

Bineinteles ca se poate!
In dragoste, varsta nu conteaza! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valentinné):

Da, stim, Valentinné. La tine conteaza doar lungimea.
Cum sa nu conteze, fetito, varsta?

| Valentinné a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca am zis ceva de o lungime. si nu mi se pare normal sa arunci asemenea jigniri. mi.am spus doar punctul de vedere, si chiar nu cred ca conteaza varsta, din simplu fapt ca am cunostinte care au diferente de ani mult mai mari si au relatii de zeci de ani pana si in ziua asta.intr.adevar ferita este cam mica, dar se poate atat timp cat baiatul este oke. Aici nu vorbesc de cazuri gen baiatu are 25 de ani si fata 11... vorbesc de relatiile posibile happy take care