| babyaleyna_1834 a întrebat:

Eu am fost 3 luni cu un baiat si in septembrie pe 18 s-a despartit de mine si am plans dupa el pana pe 12 octombrie si m-am combinat cu altu si cu el am stat 1 luna si apoi pe 8 noiembrie s-a despartit de mine si de cand ne-am despartit a trecut 3 luni dar cand i-am spus sa ne impacam el a zis ca nu ii pasa dar mie imi e dor de el foarte mult de el am plans dupa el si ma doare inima si nici nu pot sa il uit.

Vreau sa ma ajutati sa il fac sa ne impacam.

Răspuns Câştigător
| bulgaras_3493 a răspuns:

Pai daca el ti-a zis NU. el s-a despartit de tine.lasa-l fato.ca baietii mai sunt.si nu mai plange ca nu rezolvii absolut numic.nu cred ca lacrimile tale il vor aduce inapoi...Capul sus happyhappy

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Dar catamai tragedia pe viata ta. dar ce bine tii minte data intamplarii.doamne ce adolescenti!

| dani_3310 a răspuns:

Nai cum scuze cati zic asa direct la ce ai zis u deja ii cu alta