| Nonickname_2597 a întrebat:

Eu am mintit. o pe maama ca sunt aproape de casa dar eram mai departe si a descoperit ca nu eram in apropierea casei, ca a coborat in fata blocului.Sincer e prima oara cand am mintit. o asa sa.si dea seama si s. a suparat rau pe mine[cred ca m. a vazut cand veneam cu 2 baieti si eu i.am zis ca sunt in alta parte.] si acum vreau sa.si recapete increderea in mine si sa ma impac cu ea.+ca nici nu ma mai lasa afara. ce sa fac?!

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Cere-i scuze: Imi pare rau ca te-am mintit, si incearca sa o ajuti pe la treburi...thinking

| annkaa a răspuns:

Pai cred ca ar fi bine sa nu o mai minti si sa o faci sa aiba din nou incredere in tine, spune-i sa te lase afara si dupa aia sa verifice daca ai fost acolo unde i-ai zis tu ca te duci...sau vorbeste cu ea si incearca sa ii explici ca nu o sa o mai minti si vrei sa aiba incredere in tine...

| heavenn a răspuns:

Spune-i mamei tale ca nu vroiai sa s-o superi si credeai ca o sa te certe daca afla ca nu esti aproape de casa, ca iti pare rau si ca nu o sa o mai minti big grin.

| JustBeEvil a răspuns:

Asta a fost greseala ta.ma rog.cu totii facem prostioare la varsta asta. spune-i sa te ierte,ca o vei ajuta, spune-i ca e vara, si toti se distreaza. spune-i ca si ea facea prostii cand era mica si nu ii placea sa fie pedepsita.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa si tu o mutra de catelus plouat si zi ca scuze ca nu o sa se mai repete etc... si data viitoare zi ca esti cu prietenele si mai stai 10 minute si pornesti si daca vrei stai mai mult si daca te intreaba de ce ai stat atat ii zici ca pe drum te-ai mai vazut cu cineva si ati stat sa povestiti