| kitty_4960 a întrebat:

Salut.sunt o fata de 14 ani si imi place un baiat de 19 ani. el este din bucuresti ier eu sunt din alt oras.eu vin in bucuresti la cineva si el ma duce cu masina de la autogara pana acasa.asa l-am vazut prima oara.era intr-o iarna am venit la matusa mea si ea ma astepta cu el in autogara cu masina lui (masina ei era in service)(iar el este vecinul ei). de prima data cand l-am vazut mi-a placut.acum in vara asta am venit iarasi la matusa mea si atunci a venit numai ellove strucklove struck.cand l-am vazut(l-am vazut din masina) a inceput sa imi bata tare inimalove strucklove struck.cand am coborat ne-am uitat unul la altul si ne-am salutat.atunci aveam bagaje si mi-a spus sa i le dau lui ca ma ajuta... i le-am dat, m-a ajutat, am mers in masina si am plecat spre casa.(eu vroiam sa stau in spate dar el a insistat sa stau in fata) aproape de casa este un magazin. a oprit sa isi cumpere ceva si m-a intrebat daca vreau si eu ceva.eu nu am vrut nimic.cand am ajuns in fata casei unchilor, ei ma asteptau.am coborat a coborat si el. a luat bagajele si i le-au dat unchiului. o zis ca daca mai are nevoie de ceva sa il sune:ddupa 2 zile am facut gratar si avenit si el si parintii lui. mie mi-a facut din mana si a zambit. spre seara eram in casa cu unchii mei si parintii lui.eu stateam langa unchiul meu(ne uitam la un film toti)si a venit si el si s-a asezat langa mine. a vorbit unchiul meu cu el sa aranjeze, sa vada daca ma duce si pe mine la autogar cand plec. el a zis ca poate, are timp si dupa a zis ca ma duce si pana acasa daca vreau.(am zisnu ca era si perioada bacurilor si poate in tineam ocupat)el este un prieten bun cu unchiul meu si glumeste cu el se duce sa joace pnig-pong cu el table.)dupa cateva zile din pacate a venit ziua in care trebua sa plec.mai aveam o ora si ceva pana pleca masina cu care trebuia sa merc acasa si el a intrat in panica,, ca la ce oara e plecarea si l-a sunat pe unchiul meu.si a vb pan'la urma.cand eram in masina eu stateam in spate ca era matusa mea in fata.se uita mai mereu in retrovizoare(oglinda retrovizoare, in care se vede in spate). cand am ajuns in autogara, am iesit i-am multumit, l-am salutat, a salutat si el mi-a urat drum bun... dar a coborat si el pana la urma.si am plecat.si as mai vra sa mai ma duc.si daca vin tot el ma aduce.indiferent.si cum fac sa se uite si el la mine? sa il fac sa ma placa? este vreo sansa? in afara de varsta?:-s

1 răspuns:
| Georgycka a răspuns:

Cred ca ar trebui sa va cunoasteti mai bine, sa vorbiti.Mai este si distanta.
Daca te place cu siguranta va veti intalni des acolo, in Bucuresti happy