| anonimul a întrebat:

Eu am o colega in clasa de care imi place si inainte eram buni prieteni vb zilnic, si prietena ei cea mai buna ma intreba daca fata asta nu e draguta. apoi diriginta ne-a pus in aceeasi banca si ma asteptam sa fie super incantata, mai ales ca inainte statea un bou cu ea si o enerva mereu.si m-am dus bucuros dar ea m-a respins foarte tare, si n-am mai vb cu ea nici dupa ce nea mutat diriga din nou adica peste vreo 3 luni. iar acum sta in stanga mea dar in alta banca...si cand ma intorc spre colegii din spate, aproape mereu vad ca se uita la mine.ma place sau m-a placut?

2 răspunsuri:
| Doctor4Hell a răspuns:

Da semne ca te-ar place.Dar nu vrea ca si ceilalti sa vada, sau chiar tu.Probabil inca te place.

| ujm123qaz a răspuns:

E indecisa si asteapta un semn de la tine