| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu am o colega in clasa de care imi place si inainte eram foarte buni prieteni vb zilnic, si prietena ei cea mai buna ma intreba daca fata asta nu e draguta. apoi diriginta ne-a pus in aceeasi banca si ma asteptam sa fie super incantata, mai ales ca inainte statea un bou cu ea si o enerva mereu.si m-am dus bucuros dar ea m-a respins foarte tare, si n-am mai vb cu ea nici dupa ce nea mutat diriga din nou adica peste vreo 3 luni. iar acum sta in stanga mea dar in alta banca...si cand ma intorc spre colegii din spate, aproape mereu vad ca se uita la mine.ma place sau m-a placut?

1 răspuns:
| Lexus28 a răspuns:

Intreab-o pe ea.E cea mai in masura sa iti spuna. Plus ca, baiat fiind, trebuie sa ai mai multa initiativa, nu sa astepti sa ti se ofere totul pe tava. Incearca, daca vrei sa obtii ceva de la ea, si poate vei fi surprins cand va accepta happy